Ультразвукова діагностика

УЗД апарат експертного класу Philips IU:
 • Весь спектр УЗД досліджень
 • Відсутність випромінювання, безпека в тому числі і для вагітних, дітей
 • Безболісність процедури дослідження
 • Виявлення патології найменшого розміру
 • Виявлення захворювань на початковому етапі

 • Чотиривимірна візуалізація серця плоду
 • Технологія еластографії зсувної хвилі з кількісною локальною оцінкою
 • Тривалість процедури - від 10 до 30 хвилин
 • Всі результати проведених досліджень надійно зберігаються в базі даних без терміну давності.
 

Що таке УЗД?

Ультразвукове дослідження - метод діагностики, який використовується для дослідження всіх систем і органів людини. Це один з найпопулярніших, і інформативних методів дослідження і постановки діагнозів, а так само оцінки динаміки захворювання.
Ми проводимо різні види УЗД-обстежень, включаючи УЗД органів черевної порожнини, УЗД сечовивідної системи, ультразвукове дослідження матки і придатків, дуплексне сканування судин нижніх і верхніх кінцівок та інші. Більшість досліджень займають менше 15 хвилин, але деякі протоколи можуть зайняти більше часу.
УЗД (ультразвукова діагностика) - розпізнавання патологічних змін органів і тканин організму за допомогою ультразвуку. Завдяки простоті виконання, нешкідливості, високу інформативність воно набуло широкого поширення в клінічній практиці. Метод, який дозволяє оцінити повну картину стану здоров'я пацієнта, визначити точний діагноз. Пройти якісне дослідження за допомогою УЗД в Харкові ви зможете в нашому центрі «Брігід», де отримаєте повноцінну діагностику стану здоров'я. У нас працюють тільки досвідчені фахівці, які готові надати вам висококваліфіковану допомогу.
При відвідуванні необхідно мати при собі всю наявну медичну документацію: післяопераційні виписки (Обов'язково), дані попередніх досліджень - знімки, диски і укладення УЗД, КТ, МРТ, а також напрямок лікуючого лікаря.

Як підготуватися до дослідження?


Коли слід прибути - будь ласка, приїжджайте за 15 хвилин до призначеного часу, щоб ми могли належним чином підготуватися до вашого дослідження.
Прийом лікарських препаратів - продовжуйте приймати призначені ліки, як це наказано. Якщо ви приймаєте таблетки від діабету або препарати інсуліну, будь ласка, повідомте про це під час запису на дослідження для отримання інструкцій, або зв'яжіться зі своїм лікуючим лікарем.
Їжа й питво - Бажано припинити прийом їжі за 1-2 години до дослідження .. Ви можете пити воду, чорний чай, яблучний або білий виноградний сік, газовану воду, чай з льодом або лимонад без м'якоті. Не пийте апельсиновий, томатний, грейпфрутовий соки.
Діабет - якщо у вас діабет, поговоріть зі своїм лікарем перед початком підготовки. Можливо, вам доведеться змінити час прийому ліків.
Одяг - Будь ласка, одягніть вільну, зручний одяг, яку легко переодягнути і зняти.
Цінні речі - ми пропонуємо залишити свої цінності будинку, щоб вам не довелося про них турбуватися. Свої речі ви можете тримати при собі.
Діти - діти не допускаються в апаратну кімнату. Якщо вам потрібно привести дітей, будь ласка, запросіть кого-небудь подивитися за ними в кімнаті очікування.
УЗИ диагностика

Протипоказання для проведення обстеження

 • Великі запальні ураження, опіки, деякі дерматологічні захворювання, які заважають щільному контакту датчика з шкірою
 • УЗД гормонозалежних органів (матки, яєчника, молочних залоз) у жінок слід проводити в призначений лікарем день циклу, який залежить від показань для дослідження.