Прийом лікаря онко-уролога

Лікар-онкоуролог займається діагностикою та лікуванням пухлин, які розвиваються в сечовидільної системи або статевих органах. З цією метою в нашій клініці використовуються сучасні хірургічні та терапевтичні методики, останні досягнення в інших областях медицини, що підвищує шанси на повне одужання.

Особливості прийому лікаря уролога в нашій клініці


План обстеження і подальшого лікування підбирається для кожного пацієнта індивідуально. У розробці терапевтичного курсу бере участь онкоуролог спільно з радіологом, хірургом, хіміотерапевтів і іншими вузькими спеціалістами.
При виборі тактики лікування ми віддаємо перевагу малоінвазивним технікам, адже вони забезпечують швидке відновлення і пов'язані з мінімальним ризиком ускладнень. До особливостей лікування в нашій клініці можна віднести наступне:
1. Для діагностики захворювань і контролю ефективності лікування використовуємо високоточні методи (КТ, МРТ, УЗД, біопсія і т. Д.). Деякі з них проводяться після попередньої седації або з використанням анестезії, щоб забезпечити пацієнтові максимальний комфорт.
2. Використовуємо препарати останнього покоління для проведення хіміотерапії та консервативного лікування.
3. Надаємо паліативну допомогу, коли пухлина має великий розмір, не є операбельною або дала метастази у віддалені внутрішні органи.
4. Реабілітація після всіх видів лікування онкології. План відновлення наші лікарі розробляють в індивідуальному порядку з урахуванням фізичного та психоемоційного стану пацієнта.

Особливості лікування у онкоурології


При лікуванні онкологічних захворювань нирок, сечового міхура і інших структур сечостатевої системи в нашій клініці використовуються сучасні методики, які відповідають міжнародним стандартам і відрізняються доведеною ефективністю.
У онкоурологічного відділенні пацієнтам пропонують такі види допомоги:
1. Первинна діагностика хвороб сечового міхура, нирок, наднирників і т. Д. До нас звертаються як жінки, так і чоловіки.
2. Первинна діагностика новоутворень чоловічих статевих органів (передміхурова залоза, яєчка і т. Д.).
3. Лікування онкологічних патологій сечовидільної системи та новоутворень чоловічих статевих органів. Терапія включає консервативні методики (хіміотерапія, призначення гормональних препаратів) і хірургічне втручання.
4. Відновлення після проведеної операції, лікування можливих ускладнень (порушення процесу сечовипускання, реконструкція сечового міхура, звуження сечоводу).
5. Реабілітація після проведення лікування онкоурологіческіх патологій. До нас можуть звернутися також пацієнти, які проходили основний курс терапії в інших клініках.
Онко-урологи нашого медичного центру проводять успішне лікування всіх видів пухлин із застосуванням консервативних і хірургічних методик.
Щоб пройти обстеження або записатися на консультацію до онкоуролога, заповніть онлайн-форму на сайті або телефонуйте за вказаним телефоном.