Прийом лікаря онко-гінеколога

Головним завданням лікаря-онкогинеколога є діагностика та лікування злоякісних новоутворень репродуктивної системи у жінок. З цією метою наші фахівці використовують високотехнологічне оснащення, хіміотерапію, променеві методи терапії.

Послуги лікаря онкогінеколога нашої клініки


Звертаючись в онкогінекологічних відділення клініки, пацієнтка може розраховувати на отримання наступних видів послуг:
• діагностика пухлинних процесів, які розвиваються в органах репродуктивної системи у жінок;
• проведення профілактичної терапії передракових станів або лікування для запобігання прогресування росту пухлини;
• проведення реабілітації після всіх видів лікування онкологічного захворювання жіночої статевої системи, в тому числі і тих, які виконувалися в інших медичних центрах.

Особливості онкогінекологічного лікування в нашій клініці


Кожна пацієнтка, яка звернулася в нашу клініку, виходить індивідуальний план обстеження або лікування, які становлять онкологи спільно з хірургами та іншими вузькими спеціалістами. До особливостей лікування в нашій клініці можна віднести наступне:
1. Застосування сучасних високоточних діагностичних методик (гістероскопія, колькоскоп, біопсія і т.д.), що дозволяють виявити відхилення навіть на початкових етапах.
2. Виявлення передракових станів, спостереження за ними і запобігання їх розвитку, переродження в онкологію. Це можна зробити за допомогою проведення скринінгів, спрямованих на виявлення передракових і фонових станів.
3. Проведення консервативної терапії із застосуванням препаратів з протипухлинною дією останнього покоління.
4. Реабілітація після проведення всіх видів лікування. При цьому лікар індивідуально розробляє план, що включає корекцію психічного і фізичного стану.

Коли потрібно відвідувати гінеколога?


При виявленні злоякісного утворення на початковій стадії існує велика ймовірність повного лікування. Тому кожній жінці необхідно регулярно проходити профілактичні огляди у гінеколога. Робити це потрібно не рідше 1 разу на 12 місяців. Якщо у пацієнтки в анамнезі були ерозії, дисплазії, відвідувати лікаря потрібно не менше 1 разу на 6 місяців.
Терміново проконсультуватися з гінекологом необхідно в таких випадках:
• мало місце порушення менструального циклу;
• з'явилися хворобливі відчуття в області малого тазу;
• зміни в процесі сечовипускання;
• спостерігаються кров'янисті виділення зі статевих шляхів, не пов'язані з менструацією;
• дискомфорт або біль під час статевого акту;
• збільшилися пахові лімфовузли;
• температура тіла тримається на рівні 37-37,5 градусів;
• різко зменшилася маса тіла;
• погіршився апетит.
Лікування більшості порушень в роботі репродуктивної системи жінки засноване на застосуванні гормональних препаратів. Якщо через деякий час стан жінки не покращився, лікар призначає комплексне онкогінекологічних обстеження і на основі отриманих результатів розробляє терапевтичну програму.

Якщо вам потрібна консультація онкогинеколога, записуйтеся до досвідченого фахівця в наш медичний центр. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті.