Магнітнорезонансна томографія

Сучасний апарат Philips Intera 1.5:
 • Весь спектр МРТ досліджень
 • Програмне забезпечення з можливістю реконструкції тривимірного зображення і автоматичного аналізу
 • Контрастна візуалізація м'яких тканин, нервів, суглобів, судин, зв'язок
 • Виявлення патології найменшого розміру
 • Поліпшені клінічні можливості і видатне якість зображень
 • Можливість додаткового контрастування
 • Проведення дослідження дітям в будь-якому віці
 • Проведення обстеження з седацией під контролем анестезіолога
 • МРТ безпечний, тому що апарат не робить іонізуючого випромінювання.
 • Тривалість процедури - не більше 30 хвилин на кожну зону
 • Все результати проведених досліджень надійно зберігаються в базі даних без терміну давності.
 

Що таке МРТ?


Магнітно-резонансна томографія (МРТ) - метод отримання зображень внутрішніх органів, заснований на явищі ядерного магнітного резонансу, який заснований на вимірюванні електромагнітного відгуку ядер атомів водню на збудження їх певною комбінацією електромагнітних хвиль в постійному магнітному поле високої напруженості.
МРТ - це тест, який використовує сильне магнітне поле і радіохвилі для отримання детальних зображень органів і тканин. Атоми в вашому тілі реагують на цю енергію. МРТ виявляє цю відповідь.
Коли ви проходите в кімнату МРТ, не можна мати з собою металеві предмети, такі як годинник, сережки, браслети, кільця, ланцюжки або одяг з блискавкою через сильного магнітного поля.
На відміну від рентгенівських або КТ-обстежень, МРТ не використовує випромінювання. Деякі МРТ-дослідження використовують контраст. Контраст допомагає поліпшити чіткість зображень, щоб більш точно поставити діагноз.
Ми виконуємо багато видів МРТ-обстежень, включаючи МРТ молочної залози, МРТ серця і МРТ передміхурової залози ..
МРТ (магнітно-резонансна томографія) - дослідження, яке дозволяє отримати пошарове зображення органів і тканин за допомогою ядерного магнітного резонансу. Саме ця процедура вважається безпечною і результативною методикою для обстеження стану здоров'я пацієнта. За допомогою МРТ можна встановити точний діагноз за короткий час, що, в разі виявлення патологій, допоможе негайно приступити до необхідного лікування. Отримати якісне дослідження стану здоров'я за допомогою МРТ можна в діагностичному центрі «Брігід». Ціни, професійний персонал і сучасне обладнання - три кити нашої роботи!
При відвідуванні необхідно мати при собі всю наявну медичну документацію: післяопераційні виписки (Обов'язково), дані попередніх досліджень - знімки, диски і укладення УЗД, КТ, МРТ.

У медичному центрі "Бригід" ви можете пройти наступні види магнітно-резонансної томографії


МРТ До переваг МРТ можна віднести:
 • Високі показники роздільної здатності. Завдяки їм забезпечується точність обстежень зв'язкового апарату, м'яких тканин, а також тканин спинного і головного мозку
 • Можливість проведення обстеження в будь-яких площинах і облік анатомічних особливостей тіла пацієнта
 • Відсутність променевого навантаження на пацієнта
 • Можливість виявлення навіть невеликих утворень і прихованих патологій

Як підготуватися до МРТ?

Ви можете використовувати цю інформацію для підготовки до більшості видів дослідження МРТ. Необхідно уточнити у адміністратора спеціальні інструкції для підготовки до МРТ серця, органів черевної порожнини і тазу.

Коли слід прибути - будь ласка, приїжджайте за 15 хвилин до призначеного часу, щоб ми могли належним чином підготуватися до вашого дослідження
Імплантати - Будь ласка, повідомте нашим співробітникам МРТ, якщо у вас є які-небудь металеві або електронні імплантовані пристрої у вашому тілі. Принесіть всю наявну інформацію про будь-яких металевих або електронних імплантатах до вашого дослідження. Нам потрібно переконатися, що для вас безпечно проводити МРТ.
Прийом лікарських препаратів - продовжуйте приймати призначені ліки, як це наказано.
Їжа й питво - деякі МРТ-протоколи обмежують прийом їжі напередодні дослідження. Адміністратор під час запису детально розповість підготовку до призначеної процедури.
Контрастування - є два види - контраст який ви приймаєте всередину до дослідження, і той, який вводиться внутрішньовенно. Вам може знадобитися контраст при обстеженні.
Клаустрофобия - запитайте свого лікаря про ліки, які допоможуть вам розслабитися під час обстеження, якщо ви боїтеся замкнутого простору.
Одяг - одягніться у вільний одяг, щоб можна було легко переодягнутися.
Цінні речі - Цінні речі не допускаються в кімнату з магнітним полем. У нас є персональні шафки з замком, але ми рекомендуємо вам залишити свої цінності вдома.
Діти - якщо вам потрібно привести дітей з собою на прийом, попросіть кого-небудь подивитися за ними в приймальні. Співробітники не можуть нести відповідальність за спостереження за неповнолітніми дітьми під час процедури.

Протипоказання до застосування МРТ.

До абсолютних протипоказань до МРТ можна віднести:
 • наявність в організмі будь-яких електронних пристроїв, стимуляторів, інсулінової помпи та ін .;
 • наявність встановлених кровоспинні кліпс;
 • боязнь замкнутого простору;
 • наявність в організмі будь-яких феромагнітних матеріалів або конструкцій (в тому числі і протезів);
 • наявність татуювань нанесених фарбами містять метал.

Будь ласка, в разі сумнівів, зателефонуйте і проконсультуйтеся з приводу протипоказань зі співробітником клініки.