Сучасний КТ апарат Philips Brilliance 64:

 • Весь спектр КТ досліджень
 • Програмне забезпечення з можливістю реконструкції тривимірного зображення і автоматичного аналізу
 • Контрастна візуалізація м'яких тканин, нервів, суглобів, судин, зв'язок
 • Виявлення патології найменшого розміру
 • Виявлення захворювання на початковому етапі
 • Можливість додаткового контрастування
 • Режим автоматичного вибору параметрів сканування для зниження дози опромінення

 • Широке і короткий кільце тунелю апарату
 • Вага пацієнта до 150 кг
 • Тривалість процедури - не більше 30 хвилин
 • Все результати проведених досліджень надійно зберігаються в базі даних без терміну давності.

Що таке КТ?

КТ - це дослідження з використанням спеціального рентгенівського обладнання, яке робить більш чіткі і детальні знімки, ніж традиційні рентгенівські знімки. Гентрі КТ обертається навколо тіла пацієнта для отримання рентгенівських зображень під різними кутами. Комп'ютер об'єднує і реконструює ці зображення для читання радіологом.
Ми проводимо різні види КТ-обстежень, включаючи КТ серця, КТ ангіографію, вірткальную КТ-колонографія, КТ зубів і інші. Більшість досліджень займають менше 15 хвилин на сканері, але деякі дослідження можуть зайняти більше часу.
КТ (комп'ютерна томографія) - це рентгенологічний метод діагностики, який дозволяє оцінити повну картину стану здоров'я пацієнта, визначити точний діагноз. Проведення процедури виключає контакт з шкірою пацієнта. Пройти якісне дослідження за допомогою КТ в Харкові можна в нашому центрі «Брігід», де ви отримаєте повноцінну діагностику стану здоров'я. У нас працюють тільки досвідчені фахівці, які готові надати вам висококваліфіковану допомогу.
При відвідуванні необхідно мати при собі всю наявну медичну документацію: післяопераційні виписки (Обов'язково), дані попередніх досліджень - знімки, диски і укладення УЗД, КТ, МРТ, а також напрямок лікуючого лікаря.

Як підготуватися до дослідження?

Контрастне дослідження проводиться при наявності аналізу на креатинін! Коли слід прибути - будь ласка, приїжджайте за 15 хвилин до призначеного часу, щоб ми могли належним чином підготуватися до вашого дослідження.
Прийом лікарських препаратів - продовжуйте приймати призначені ліки, як це наказано. Якщо ви приймаєте таблетки від діабету або препарати інсуліну, будь ласка, повідомте про це під час запису на дослідження для отримання інструкцій, або зв'яжіться зі своїм лікуючим лікарем.
Їжа й питво - Бажано припинити прийом їжі за 1-2 години до дослідження .. Ви можете пити воду, чорний чай, яблучний або білий виноградний сік, газовану воду, чай з льодом або лимонад без м'якоті. Не пийте апельсиновий, томатний, грейпфрутовий сік.
Діабет - якщо у вас діабет, поговоріть зі своїм лікарем перед початком підготовки. Можливо, вам доведеться змінити час прийому ліків від діабету.
Одяг - Будь ласка, одягніть вільну, зручний одяг, яку легко переодягнути і зняти.
Цінні речі - ми пропонуємо залишити свої цінності будинку, щоб вам не довелося про них турбуватися. Ви можете тримати свої речі при собі на дослідженні.
Діти - діти не допускаються в апаратну кімнату. Якщо вам потрібно привести дітей, будь ласка, запросіть кого-небудь подивитися за ними в кімнаті очікування.
Доза опромінення Оптимізація дози опромінення
Ми налаштовуємо протокол дослідження індивідуально для кожного пацієнта, щоб досягти високої якості зображення для точної діагностики з мінімально можливою дозою опромінення. Ми є лідером в розробці передових технологій зниження дози, і ми впровадили системи контролю дози опромінення, щоб відстежувати дози пацієнтів від всіх КТ-досліджень.

Протипоказання для введення контрасту

 • Важкі реакції на контрастні препарати в анамнезі (шок, зупинка дихання або серцева діяльність, судоми)
 • Бронхіальна астма або алергічне захворювання у важкій формі
 • Гипертиреоз
 • Важка ниркова або печінкова недостатність
 • Вагітність і період лактації.
Тривимірна реконструкція Використання найсучаснішого програмного забезпечення дозволяє робити 3Д реконструкцію будь-яких органів з сегментированием вогнищ і судин.