Прийом лікаря ортопеда-травматолога

Лікар ортопед-травматолог проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань кістково-м'язової системи. Кістково-м'язова система - це загальний термін, який відноситься до кісток, м'язів, суглобів, хрящів, зв'язкам, сухожиллям. Опорно-руховий апарат забезпечує стабільність, а також дозволяє тілу рухатися.

Запишіться і отримаєте професійну консультацію в медичному центрі "Брігід" в центрі Харкова у провідних фахівців в області ортопедії і травматології.

Консультація лікаря ортопеда-травматолога


Захворювання опорно-рухового апарату включають артрит, бурсит і тендиніт. Основні симптоми захворювання опорно-рухового апарату включають біль, скутість, набряк, обмежений діапазон рухів, слабкість, стомлюваність і зниження фізичних функцій, що обмежує здатність людини до трудової діяльності. Завчасне звернення до лікаря на ранніх стадіях розвитку симптомів дозволить істотно скоротити терміни лікування і реабілітації.

Ортопед-травматолог надає пацієнтам медичну допомогу за наступними напрямками:


Запальні захворювання суглобів і оточуючих м'яких тканин;
Удари і розтягнення зв'язок;
Дегенеративні захворювання дисків хребта;
Переломи кісток;
Вивихи;
Деформації суглобів;
Лікування ускладнень після втручань на кістково-суглобовому апараті.

Що входить в прийом лікаря ортопеда-травматолога:

Проведення первинного огляду;
Збір анамнезу захворювання;
Постановка попереднього діагнозу;
Призначення певного комплексу обстеження;
Після проведення обстеження постановка остаточного діагнозу;
Розробка і призначення максимально відповідає поставленим завданням індивідуальної схеми лікування.

Якщо Ви помітили ознаки захворювання то варто відразу ж звернутися за консультацією до фахівця, який розробить індивідуальний і ефективне лікування. Чим раніше звернутися, при виявленні симптомів, до ортопеда-травматолога допоможе зберегти активний спосіб життя на довгі роки.