Хіміотерапія

Хіміотерапія є важливим етапом протипухлинного лікування і часто входить в комплекс заходів, спрямованих на зупинку зростання і знищення пухлини або її метастазів. Проводять її курсами з певними часовими перервами.
У нашій клініці для хіміотерапії застосовуються препарати, які довели свою ефективність в лікуванні онкології. Курс призначається кожному пацієнту індивідуально з урахуванням ряду факторів.

Особливості проведення хіміотерапії


Хіміотерапія підходить для лікування різних видів раку. Залежно від захворювання і стадії розвитку онкологічного процесу цей вид лікування можуть поєднувати з іншими варіантами терапії. Процедура ділиться на кілька видів:
• лікувальна - є самостійним способом терапії раку;
• неоад'ювантна - призначається перед хірургічним втручанням для зменшення освіти в розмірах;
• ад'ювантна - проводиться після оперативного втручання з метою знищення атипових клітин і попередження рецидиву;
• підтримуюча - використовується для запобігання рецидиву і призначається після закінчення основного курсу лікування;
• паліативна (симптоматична) - проводиться у випадках, коли пухлина дала метастази, для збереження задовільної якості життя і зменшення проявів захворювання.
Хіміопрепарати можуть призначатися в якості основної терапії або поєднуються з іншими медикаментами. Процедура проводиться за певним курсом. При цьому пацієнту вкрай важливо в точності виконувати приписи лікаря, не порушуючи порядок, систематичність і дозування.

Проведення хіміотерапії в нашій клініці


Хіміотерапевтичне відділення нашої клініки пропонує такі послуги:
1. Складання схеми і графіка проведення хіміотерапії індивідуально для кожного пацієнта. При цьому лікар враховує вид новоутворення, стадію його розвитку, наявність метастазів, супутні захворювання, загальний стан здоров'я пацієнта.
2. Лікування онкології з дотриманням міжнародних протоколів. Це дозволяє уникнути токсичного ураження організму. Для захисту стінок судин від агресивної дії використовуваних препаратів хворому встановлюють порт. Використання инфузомата дозволяє контролювати дозування і швидкість введення препаратів.
3. Перебування пацієнта у відділенні можливо як на етапі проведення хіміотерапії, так і під час відновного періоду. Чуйний і чуйний персонал клініки забезпечить комфортні умови для хворого, скільки б він тут не перебував. Крім цього, пацієнт може в будь-який час отримати всебічну психологічну підтримку.
4. Спостереження за динамікою лікування і за станом пацієнта після закінчення курсу хіміотерапії. Для контролю за життєво важливими показниками організму стежать за допомогою сучасної апаратури. Отримати повну картину про стан здоров'я хворого дозволяє регулярне проведення аналізів, лабораторних тестів, інструментальних обстежень. Регулярний контроль дає можливість при необхідності своєчасно виявити будь-які відхилення і зміни, відкоригувавши або усунувши їх.
5. Проходження реабілітації. Яким би щадним не було лікування, у кожного хіміопрепарата є побічні ефекти. Позбутися від них і уникнути серйозних ускладнень допоможе курс реабілітації. Окремо фахівці призначають підтримуючу і заспокійливу терапію, які допомагають підтримати психічний стан хворих.
6. Спостереження після курсу лікування, яке було проведено в інших клініках. До нашого відділення хіміотерапії часто надходять пацієнти, які пройшли лікування в державних та інших приватних клініках, де їх залишали на самоті з їхніми проблемами. У нас кожен пацієнт незалежно від його стану і стадії розвитку онкологічного процесу отримає всебічну кваліфіковану допомогу і необхідну підтримку.

Чому варто проводити хіміотерапію у нас?


В нашому центрі проводять стаціонарне та амбулаторне лікування всіх видів раку, виходячи з призначеної схеми. У нас кожного пацієнта чекають комфортні умови перебування, чуйний і чуйний персонал, цілодобове лікарське спостереження.


Курс хіміотерапії проводиться із застосуванням оригінальних сертифікованих препаратів. При призначенні лікування онколог строго дотримується міжнародних протоколів, які перевірені вже не однією тисячею пацієнтів і змогли довести свою ефективність.
Персонал клініки регулярно підвищує свій професійний рівень, відвідуючи міжнародні конференції, семінари і т. Д. Тому пацієнтам тут завжди призначають тільки ефективні і перевірені схеми лікування, підбираючи їх індивідуально для кожного хворого.
Щоб зменшити ризик побічних дій хіміопрепаратів, лікар призначає додаткові ліки, які підтримують роботу внутрішніх органів, покращують переносимість терапії, відновлюють функції органів шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи.
Щоб пройти курс хіміотерапії у нас або дізнатися подробиці, залиште замовлення на сайті або телефонуйте. Разом ми зможемо перемогти онкологію і повернути Вам або вашим близьким здоров'я!