МРТ кисті

Магнітно-резонансна томографія кисті - сучасний метод діагностики, який дозволяє виявити багато патологій. У нашій клініці встановлено сучасний томограф, що допомагає виявити найменші відхилення, що дозволяє діагностувати будь-яке захворювання на ранній стадії і уникнути можливих ускладнень.

Для чого потрібно МРТ кисті?


Діагностика за допомогою МРТ дозволяє досліджувати кістки, м'язи, зв'язки і сухожилля, а також кровоносні судини і нервові волокна. Головна особливість цього методу полягає в інформативності. Пошарове сканування структур кисті дозволяє виявити різні патологічні процеси - від запалень, в тому числі і гнійних, до злоякісних пухлин.
МРТ часто використовується для уточнення діагнозу або точного встановлення причини болю, порушення рухливості, набряклості, коли інші методи діагностики характеризуються низькою ефективністю.

Показання для дослідження
Магнітно-резонансну томографію кисті проводять у випадках, коли інші методи діагностики неінфоматівние, а тому не дозволяють точно встановити причину болю та інших симптомів. Рекомендується зробити сканування, якщо у пацієнта:
• хронічний біль в суглобі;
• порушення рухливості зап'ястя;
• контрактура сухожиль м'язів кисті;
• набряки, почервоніння та інші симптоми нез'ясованого походження;
• асептичний некроз;
• підозри на доброякісні чи злоякісні новоутворення.
МРТ часто проводять для уточнення діагнозу при дегенеративно-дистрофічних процесах, судинних порушеннях, затисканні нервів, а також перед оперативним втручанням. Своєчасне діагностичне обладнання в нашій клініці дозволяє виявити патології на ранніх стадіях, що допомагає підібрати ефективне лікування.

Як проводиться МРТ кисті?


Перевагою магнітно-резонансної томографії є ​​її безболісність. Пацієнт не відчуває дискомфорту, але під час сканування кисті йому необхідно зберігати нерухомість. Іноді зап'ясті додатково фіксують, щоб попередити мимовільні рухи.
Процедура триває 15-20 хвилин. У цей час пацієнт може чути і розмовляти з діагностом. МРТ - безпечна процедура. Перед початком дослідження лікар обов'язково попереджає про наявність можливих протипоказань.